KERATİN BAKIMI FİYATI

KERATİN BAKIMI FİYATI
13 December, 2019


Keratin bakımı gün geçtikçe popülerliğini artırarak saç bakımı konusunda trend haline gelmektedir. Çünkü yıpranan saçları eski sağlıklı formuna kavuşturmanın en etkili yolu olarak keratin bakımı bilinmektedir. Dolayısıyla keratin bakımının hem trend olması hem de saçlar için önemli olduğu bilinmesi sebebiyle piyasada birçok keratin bakım ürünü türemiştir. Keratin bakım yapmaya karar verildiğinde tercih edilecek ürünün %100 doğal olduğuna dikkat edilmelidir. Hem %100 doğal hem keratin bakımı fiyatı açısından uygun bir ürün saçlar için elverişli olacaktır. Kuaförlerde tek seanslık keratin bakımı fiyatı bile afaki olduğu için keratin bakımını evde uygulamak çok daha mantıklı olacaktır.KERATİN BAKIMI FİYATIKeratin, saçlar için çok önemli bir yapıtaşı olup saçların anatomisinde %73 gibi yüksek seviyede bulunan en önemli besleyici proteindir. Aynı zamanda birbirine moleküler bağlarla bağlanan 18 aminoasitin oluşturduğu keratin proteini saçlar için hammadde niteliği taşımaktadır. Eğer keratin proteinlerine içsel ya da dışsal etmenler sebebiyle hasar gelirse, bu durumdan saçlar olumsuz etkilenerek mat, kuru, kırık, kopuk, cansız, güçsüz, sert, tülerik, tiftiksi görünümlere bürünecektir. Bu noktada keratin bakımı devreye girerek saçları sağlıklı formuna kavuşturacaktır. Fakat keratin bakımı uygularken keratin bakımı fiyatı konusunda da dikkatli olunmalıdır. Saçların özünde bulunan keratin proteinlerine hasar vererek, saçları yıpratan başlıca etmenlere değinmekte fayda var.KERATİN BAKIMI FİYATI·         Kimyasal maddelerle (Paraben, sülfat, tuz, silikon, SLES, SLS, alkol, formaldehit vs.) formülize edilmiş saç bakım ürünleri,

·         Isıl/kimyasal saç bakım işlemleri, (Platin, perma, fön, röfle, boyama, ombre, balyaj, oryal, düzleştirme, maşa vs.)

·         Çevresel faktörler, (Hava kirliliği, ani mevsimsel değişiklikler, UV güneş ışınları, yağmur, rüzgar vs.)

·         Dengesiz ve sağlıksız beslenmeye bağlı olarak saçlar için gerekli besin öğelerinin (Biyotin, kolajen, demir, çinko vs.) eksikliği.Gerek keratin bakımı fiyatı açısından uygunluğu, gerek saç uzmanları tarafından tavsiye edilmesi, gerekse de %100 doğal olması nedeniyle Liquid Keratin – Saç Botoksu – Keratin Yükleme Seti 3 yıpranan saçlarınızın tedavi sürecini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek saçlarınıza kısa süre içerisinde parlak, canlı, güçlü, ipeksi, pürüzsüz, ışıltılı görünümler verecektir.

Yorum Ekle